Робоча нарада з питань проходження опалювального періоду та водопостачання Білозерської міської територіальної громади.

01.12.2022 в 8:28

Голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ провів робочу нараду з питань проходження опалювального періоду та водопостачання Білозерської міської територіальної громади. Для вирішення нагальної проблеми, в нараді прийняли участь керівники та представники Покровської райради, Білозерської міської територіальної громади, Добропільської військової адміністрації, КП “Добро”, ВУВКТ КП “Компанія “Вода Донбасу”, департаменту регіональної політики ДТЕК ” Енерго”, Покровського РЕМ ДТЕК Донецькі електромережі, ТДВ Шахта ” Білозерська” Покровського РВУКП “Компанія “Вода Донбасу”, ДТЕК “Донецькі електромережі”.