Привітання Андрія Бондаренка з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

17.07.2022 в 14:00

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості!

Прийміть вітання і вдячні слова за самовіддану та важку працю.

Унікальний характер праці металургів і гірників завжди викликав і викликає почуття глибокої поваги до вашої професії. Багаті традиції, досвід, бездоганне знання справи та професіоналізм допоможуть вам успішно подолати усі труднощі, які нам ставить сьогодення. Незважаючи на складну ситуацію, в якій опинилась наша країна внаслідок військової агресії Російської Федерації, ви продовжуєте працювати, підтримуючи національне виробництво і економіку Покровського району та держави в цілому, наближаючи нас до перемоги!

Дякую вам за відданість професії та сумлінну працю. Від усього серця бажаю вам та вашим сім’ям здоров’я, достатку, злагоди та миру на нашій землі. Нехай у ваших серцях і надалі горить незгасний вогонь, хай сильними будуть ваші руки, а ваш величезний досвід гідно наслідують нові покоління!

З повагою,

голова Покровської райдержадміністрації,