Проходь Цифрограм

03.08.2021 в 13:25

90 запитань + твоя увага = національний сертифікат про рівень твоєї цифрової грамотності.

Його можна додати до резюме

• «Український цифровий громадянин» – безоплатний тренувальний модуль навичок володіння комп’ютером (ICDL) на порталі Дія. Цифрова освіта.

• Це єдиний модуль з тренувальною версією, є ексклюзивно доступний на безоплатній основі серед усіх інших країн Європи, який Україна запустила за допомогою проєкту Програми Європейського Союзу #ErasmusPlus.

• Модуль «Український цифровий громадянин» охоплює 36 запитань і вже доступний на порталі Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/digigram

• InternationalComputerDriverLicence — це сертифікація, що дозволяє людям підтвердити свої навички роботи з комп’ютером за міжнародним стандартом. ICDL доступна в понад 100 країнах.

Всі інші модулі можна пройти у сертифікованих центрах. Але для забезпечення високої якості сертифікації цифрових навичок та підтримки міжнародних стандартів цей сервіс є платним