Про пенсійне забезпечення на виїзному прийомі для мешканців села Новотроїцьке

06.02.2020 в 12:22

05 лютого 2020 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Ревенко провела виїзний прийом громадян на території Новотороїцької сільської ради.

Під час прийму Алла Ревенко відповідала на запитання щодо призначення пенсії матері інваліда з дитинства, збільшення розміру пенсії та оформлення пенсійного посвідчення.

Відвідуючи пункт мешканцям села було цікаво почути про появу на Вебпорталі Пенсійного фонду України нового сервісу «Призначення пенсій в «один дотик» та мобільного додатку для смартфонів, який працює у тестовому режимі.

Наостанок головний спеціаліст розповіла про переваги легальної заробітної плати, поняття «страхового стажу» та його вплив на пенсію, нагадала про добровільну сплату страхових внесків та можливість доплати до мінімального страхового внеску.