Про оцифрування трудових книжок  мешканцям Покровського району

05.08.2020 в 12:42

04 серпня 2020 начальник відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів № 1 Покровського об’єданого управління Пенсійного фонду України Наталія Мальцева провела зустріч через Скайп та мобільний зв’язок для представників Новоекономічної селищної ради та Новоекономічної загальноосвітньої школи Покровського району щодо оцифрування «Електронних трудових книжок».

Наталія Мальцева розповіла, що відсканована трудова книжка подається роботодавцем або особою через Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України для формування відомостей про трудову діяльність у реєстрі застрахованих осіб.

«Паперові трудові книжки залишаться чинними та за бажанням особи роботодавець здійснюватиме записи у них про прийняття особи на роботу, переведення та її звільнення», – наголосила начальник відділу.

Крім того начальник відділу повідомила, що за електронними персональними даними застрахованій особі може бути призначено пенсію автоматично.