Прекрасний вік 90!Його прожити не так то просто!

29.03.2019 в 8:51

Мудрий вік — дев’яносто років настав раптово, несподівано для  жительки села Сергіївка Сергіївської сільської ради Цесар Ольги Микитівни, яка відсвяткувала свій ювілей 28 березня 2019 року.
Від щирого серця Ольгу Микитівну  привітали в.о. Сергіївського сільського голови Світлана  Анатоліївна Купець,  голова первинної організації ради ветеранів Ніна Давидівна Кокоткіна, працівники Сергіївського ЦіКД.

Років прожито чимало, але прожиті вони з гідністю і користю.  На  її долю припали голодомор, воєнне лихоліття, відбудова народного господарства,  перебудова, незалежність України. Усе життя невтомно працювала у колгоспі.

Сьогодні справжньою опорою Ольги Микитівни є родина: двоє  синів та донька, онуки та правнуки.

Тож нехай у 90 років душа не перестає радіти життю, нехай кожен день проходить весело і щасливо, нехай рідні дарують турботу і любов, нехай у домі буде вічний мир і благо.