Пошана і вдячність полеглим Героям сьогодні- це державна безпека завтра»

06.09.2019 в 13:47

06 вересня 2019 року в смт. Новоекономічне (Новоекономічна селищна рада) проведено урочистий мітинг присвячений 76-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників і відкриття пам’ятника загиблим воїнам односельцям. Цього дня усі присутні віддали данину поваги тим, хто героїчно боронив свою землю та самовіддано працював у тилу, вшанували пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів.
В заході взяли участь голова Покровської районної ради Михайло Костюк, виконуюча обов’язки голови Покровської райдержадміністрації Тетяна Радченко, почесний громадянин Покровського району, голова ради ветеранів Віктор Павлов, Новоекономічний селищний голова Тетяна Хлопяник, , учні школи та жителі смт. Новоекономічне.
Церемонію освячення пам’ятного знаку відслужив настоятель Новоекономічного храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей отець Олександр.
Присутні поклали вінки і квіти до пам’ятного знаку та вшанували пам’ять про полеглих хвилиною мовчання.