Податкова обізнаність громадян-запорука успішної країни

03.10.2019 в 14:15

Державна податкова служба завжди відкрита для співпраці з бізнесом та зацікавлена у налагодженні зворотнього зв’язку. Саме з цією метою начальник Ясинуватсько – Авдіївської державної податкової інспекції Покровсько – Добропільського управління ДПС у Донецькій області Олена Солонинка зустрілась з керівництвом Ясинуватської районної державної адміністрації та районної ради для розміщення в 11 селищних радах Ясинуватського району спеціальних скриньок, в яких підприємці та громадяни зможуть залишити свої побажання та пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів податкової служби.

«Забезпечення належної організації роботи, розширення кола форм і методів інформування суспільства про діяльність органів Державної податкової служби та надання актуальної інформації стосовно податкового законодавства для забезпечення повноцінного обслуговування платників податків, надання сучасних і доступних послуг громадянам та бізнесу, підвищення його якості та зручності є на сьогодні одним з пріоритетних напрямків розвитку та реформування Державної податкової служби України.  Завдяки письмовим пропозиціям та побажанням від громадськості, які можна залишити в спеціальних скриньках у куточках «Податкова для платників. Ваші зауваження та пропозиції» міських та селищних рад,  ми налагодимо співпрацю з представниками бізнесу та громадськості. В подальшому всі думки, викладені у пропозиціях, будуть належним чином вивчені та враховані. Пам’ятаймо, успішна країна складається з успішних сіл, селищ, міст та свідомих платників податків», – зазначила начальник Ясинуватсько – Авдіївської державної податкової інспекції Олена Солонинка.