Податкова міліція Донеччини: перші результати 2019 року

14.02.2019 в 14:37

Податкова міліція ГУ ДФС у Донецькій області продовжує і в 2019 році проведення заходів в рамках операції «Акциз-2019» та «Рубіж», спрямованих на упередження збитків та додаткові надходження до держбюджету.

Так, співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Служби безпеки України, під процесуальним керівництвом Прокуратури Донецької області, в рамках проведення операцій «АКЦИЗ-2019», «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою незаконно виготовлених тютюнових виробів), на території Донецької області було встановлено місця зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку та з ознаками фальсифікації, які було ввезено поза митним контролем.

У ході обшуку, проведеного в рамках кримінального провадження, з незаконного обігу вилучено тютюнові вироби загальною кількістю більше 23,5 тис. пачок на суму орієнтовно 1,1 млн гривень.

Слідство триває.