Податківці нагадують: 11 листопада – граничний термін подання звітності за ІІІ квартал 2019 року

07.11.2019 в 15:17

Центр обслуговування платників Олександрівської ДПІ Покровсько- Добропільського ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що 11 листопада закінчується термін подання звітності за III квартал 2019 року:
– декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця (3-ї групи спрощеної системи) ;
– декларації платника єдиного податку — юридичної особи (3-ї групи спрощеної системи) ;
– звіту про суми податкових пільг ;
– декларації з податку на додану вартість ;
– форми №1ДФ ;
– декларації з екологічного податку ;
– декларації з рентної плати ;
– розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води ;
– декларації туристичного збору (за ІІІ квартал слід звітувати за новою формою, яку було затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 08.05.2019 за №186 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з туристичного збору», для неї створено новий формат – J/F0303505).
Шановні платники податків, користуйтесь прогресивними методами подання звітності, а саме звітуйте в електронному вигляді. Для цього на веб- порталі ДПС функціонує сервіс «Електронний кабінет платника». В
режимі «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету платника, користувач має можливість створювати, редагувати, підписувати та надсилати звітність до контролюючих органів.