Підсумки  дистанційного конкурсу дитячої художньої самодіяльності «Шанс-2020»

26.05.2020 в 13:45

22 травня були  підведені підсумки  дистанційного конкурсу дитячої художньої самодіяльності «Шанс-2020» серед  закладів культури клубного  типу Покровського району. Конкурс  проводився з метою  виявлення  талановитих дітей  і  заохочення  юних талантів  для творчої самореалізації  через участь у гуртках  художньої самодіяльності  в  клубних закладах району.

Конкурс   проходив онлан у двох номінаціях: хореографічний  та вокальний жанри (солісти, ансамблі),  у  двух  вікових категоріях – молодша (6-13 років) та  старша (14-18 років).

Для  участі у   конкурсі дитячої художньої самодіяльності «Шанс-2020»    було надано 29 заявок  від 16  закладів  культури  клубного  типу та  районної  школи  мистецтв.

Серед вокалістів   в  молодшій  віковій категорії  кращими  стали Руссул Олександр (Лисівський  центр культури та  дозвілля), Данилова Поліна (Лозоватський сільський клуб), Корнієнко Алана (Сонцівський центр культури  та дозвілля), Яшна  Валерія (Сергіївський центр культури та дозвілля), вокальна  шоу-група «Незабудки»  Лозоватського сільського клубу,  вокальний  ансамбль «Капітошка» Гродівського  будинку народних  традицій та  гурт «Гетьман» з  Новоекономічного  центру культури  та  дозвілля.  У  старшій  віковій категорії переможцями  визначені    вокальні  ансамблі «Родзинка Новоєлизаветівського сільського  клубу та «Непоседи»  Гродівського  будинку народних традицій, Кійко Аліна  з Сонцівки, Антипенко Софія  з Новоекономічного та Павленко Мирослава  з Удачненського центру культури та дозвілля.

В номінації «Хореографія» перше  місце у  зразкового  дитячого  хореографічного  колективу «Натхнення» з Новоекономічного,  друге-  у  танцювального колективу «Забава»  із Сонцівки, Масюк Ірини  з Мемриського сільського клубу,  танцювального  ансамблю «Сузір»я» Успенівського сільського клубу та танцювальний  колектив  «Dance Boom»  з Новотроїцького центру культури та  дозвілля,  третє- у  танцювального  дуету Гошевської Оксани та  Тимченко Костянтина  з Новоєлизаветівського сільського клубу та  танцювального колективу  з Сергіївки.

Вітаємо  учасників    конкурсу «Шанс 2020» з перемогою  та  бажаємо нових  творчих  здобутків!