Перевірка пунктів незламності

23.02.2023 в 21:05

23 лютого 2023 року перший заступник голови Покровської РДА, районної військової адміністрації Володимир КОЛОСОВ разом з в.о. начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Владиславою ОСАДЧОЮ перевірили роботу пунктів незламності Криворізької територіальної громади.

Вони оснащені генераторами, там тепло і комфортно, є запас дров та палива для генераторів.

Обладнані вони також аптечками, питною водою, посудом, електрочайниками, набором продуктів харчування для першої необхідності, а також виділені місця для відпочинку з теплими ковдрами.

На випадок тривалого відключення світла чи надзвичайної ситуації мешканці громади зможуть зігрітися, зарядити мобільні телефони, вийти на зв’язок з рідними.

Разом ми все подолаємо. 🤝

Слава Україні!