Перевірка пунктів незламності в Допропільській громаді

25.01.2023 в 14:00

Перший заступник голови Покровської РДА, районної військової адміністрації Володимир КОЛОСОВ разом з в.о. начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Владиславою ОСАДЧОЮ перевірили роботу пунктів незламності Добропільської міської територіальної громади. В громаді функціонують 14 Пунктів незламності, всі вони забезпечені генераторами, альтернативним джерелом обігріву, доступом до інтернету, ліхтарями, питною водою, продуктами харчування, медичними аптечками та місцями для відпочинку. З міркувань безпеки їх адреси та місце розташування не розголошується. Жителі міст Добропілля і Білицького можуть отримати цю інформацію за телефонами:

066-58-36-448,
066-93-45-142,
а мешканці старостинських округів у старост.

Зухвалим вторгненням в Україну росіяни довели одне, що можуть воювати тільки проти мирних людей. Знищуючи підстанції, ТЕС, ТЕЦ й іншу інфраструктуру по всій країні.

Але наш народ демонструє колосальну мужність і стійкість.

Тримаємо стрій!