Пенсія в “один дотик”

06.09.2019 в 16:05

У Сергіївській сільській раді громадянам розповіли про призначення пенсії
в «один дотик»

05 вересня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Інна Маліновська провела виїзний прийом громадян та зустріч з трудовим колективом Сергіївської сільської ради під час якого повідомила про законодавчі основи пенсійної системи та інформаційні і програмні новації в обслуговуванні громадян.
Фахівець пенсійної установи розповіла громадянам про проведення перерахунків пенсії з врахуванням заробітної плати, впровадження накопичувальної пенсійної системи, легалізацію заробітної плати, онлайн-сервіси ПФУ, зокрема можливість подання документів для призначення пенсії дистанційно «в один дотик» у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, замовлення різноманітних довідок через Веб-портал Пенсійного фонду України.
Кожен учасник отримав інформаційні буклети з пенсійної тематики: щодо електронної послуги СМС-інформування, реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України, видачі пенсійних посвідчень, у тому числі електронних.