Отримати послуги у Покровському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у Донецькій області стало зручніше!

04.04.2019 в 8:31

Для спрощення процедури оплати послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та прискорення швидкості обслуговування громадян у відділі встановлено електронний платіжний термінал.

Відтепер можна швидко та без черг сплатити державне мито та платні послуги безпосередньо у відділі за умови наявності платіжної картки будь-якого банку України.

Користуйтеся новим сервісом, заощаджуйте свій час!