Онлайн-захід Економічні тенденції з точки зору бізнесу (грудень 2022)

12.01.2023 в 16:01

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас та Ваших колег взяти участь в онлайн заході 16 січня 2023 року, понеділок, о 15:00.

Тема зустрічі – Економічні тенденції з точки зору бізнесу (грудень 2022).

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) продовжує серію зустрічей, на яких будемо представляти результати Щомісячного опитування керівників підприємств «Український бізнес в умовах війни» та обговорювати економічні тенденції з точки зору бізнесу.

У квітні 2022 року в рамках зміни діяльності проєкту «Підтримка Громадської Ініціативи «За чесну та прозору митницю» ми почали регулярне швидке опитування підприємств щодо ключових показників ефективності (виробництво, продажі, експорт, імпорт, зайнятість, використання потужностей, нові замовлення тощо) на рівні компаній. Керівники підприємства надають інформацію про показники, порівняно з минулим місяцем, та очікувані зміни в перспективі наступних 2-3 місяців або півроку. Опитування в основному охоплює виробничі підприємства.

На зустрічі ми представимо нові дані за грудень 2022 року, та поговоримо з Оксаною Кузяків, виконавчою директоркою ІЕД, фахівчинею з проведення кон’юнктурних опитувань, про очікування бізнесу в січні 2023 року, дізнаємося як російські терористичні атаки впливають на тенденції щодо бізнес-очікувань.

Євген Ангел, старший науковий співробітник ІЕД, розповість, як український бізнес відновлює експортну діяльність та якими способами вирішує проблему відключень електроенергії.

Ірина Федець, старша наукова співробітниця ІЕД, розповість, як підприємці оцінюють державну політику з підтримки бізнесу.

Після презентації відбудеться сесія запитань і відповідей.

Модератор зустріч Андрій Бутін, старший науковий співробітник ІЕД.

Захід відбудеться в ZOOM.

Мова зустрічі: українська.

Назва: «Економічні тенденції з точки зору бізнесу (грудень 2022)»

Дата: 16.01.2023

Початок: 15:00