Оголошення про проведення попереднього відбору проєктів, які підлягають фінансуванню згідно з Рамковою угодою між Урядом України та Урядом Королівства Данія

08.10.2021 в 16:43

Донецька обласна військово-цивільна адміністрація оголошує про проведення попереднього відбору проєктів, які підлягають фінансуванню згідно з Рамковою угодою між Урядом України та Урядом Королівства Данія щодо загальних умов та процедур, організаційних заходів та фінансових умов реалізації програми Danida Business Finance в Україні.

Danida Business Finance – це програма, що реалізується в рамках Данського співробітництва у цілях розвитку, якою передбачено надання коштів у вигляді позик та/або фінансової допомоги для фінансування стійких інфраструктурних проєктів у країнах, що розвиваються, мають відношення до передачі технологій та «ноу-хау» данських компаній.

Вимоги до проєктів, які підлягають фінансуванню згідно з Рамковою угодою між Урядом України та Урядом Королівства Данія щодо загальних умов та процедур, організаційних заходів та фінансових умов реалізації програми Danida Business Finance в Україні:

• за напрямками відновлюваної енергетики, енергоефективності, районного теплопостачання; водопостачання та очищення води;
  • відповідають стратегіям розвитку та секторальним планам; загальним умовам, визначеним у Рамковій угоді;
  • вартість проєктів до 100 і більше млн євро, що мають відношення до передачі технологій та «ноу-хау» данських компаній, спрямованих на забезпечення сталого розвитку та працевлаштування (проєкти вартістю менше 13,5 млн євро будуть окремо виноситись на погодження з Danida Business Finance);
  • є комерційно неокупними (не здатні обслуговувати звичайний комерційний експортний кредит зі строком погашення до 10 років);
  • спрямовані на досягнення конкретних показників (зменшення втрат під час тепло- та водопостачання, споживання енергоресурсів, негативного екологічного впливу на навколишнє природне середовище, сприяння зайнятості населення тощо);
  • реалізуються на контрольованих Україною територіях Донецької області;
  • термін реалізації проєктів – до 10 років (передбачено оголошенням Мінреінтеграції).

Пріоритет надається проєктам у секторах, в яких данські компанії є конкурентоспроможними на міжнародному рівні з огляду на витрати відповідно до Рамкової угоди.

Заява разом з документами, визначеними у Порядку, подаються суб’єктами господарювання державної або комунальної форми власності   до 17.00 години 09 листопада 2021 року у паперовому форматі за адресою: 84313, м. Краматорськ, вул. Хмельницького Богдана, 32 або на електронну адресу inv.d@dn.gov.ua.

Телефони для довідок: (095) 169-76-89 – Пермінов Едуард Володимирович, (099) 709-43-15 – Мінакова Оксана Вікторівна.

Більш детальна інформація за посиланням: https://bit.ly/3BnBD5K