Очільники Покровського району сьогодні вітали ВОЇНІВ СВІТЛА – енергетиків Східної філії ДП ” Регіональні електричні мережі” Акціонерного товариста ” ДТЕК Донецькі електромережі”

22.12.2022 в 20:08

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Людей, без яких не було б світла і тепла в наших будинках, школах і лікарнях, неможливою була б робота телефонного зв’язку і транспорту.

Привітати та відзначити кращих до Покровського РЕМ сьогодні завітали голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ зі своїми заступниками Володимиром КОЛОСОВИМ та Олександром ФОМЕНКО, та в.о. голови Покровської районної ради Юрієм СЕРЕДОЮ, начальником Мирноградської міської військової адміністрації Юрієм КЛЮЧКОЮ. Вони дякували людям, які 24/7 єдиним фронтом борються з нашим спільним ворогом. Вони – Прометеї, вони – герої всі! Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за незалежність нашої країни, серед яких і працівники енергетичної галузі. Урочистий настрій присутнім надавав творчий колектив “Альянс” Водянського будинку культури Добропільської територіальної громади.