Обласний конкурс читців “В сім’ї вольній, новій”

18.03.2019 в 14:20

16 березня 2019 року в місті Краматорськ відбувся обласний конкурс читців “В сім’ї вольній, новій”, присвячений життю та творчості Тараса Григоровича Шевченка.
Від Покровського району в конкурсі взяли участь учасники ансамблю “Маринівські дівчата” з Маринівського сільського клубу. Справжні шанувальниці Кобзаря досить відповідально поставилися до участі у конкурсі, заздалегідь підготували ціле театральне дійство, продемонстрували не тільки глибоке знання творів Кобзаря, але і виконавську і акторську майстерність.
І дуже приємно, що виступ Маринівських дівчат вразив глядачів та членів журі, вони отримали  Диплом ІІІ ступеню. Вітаємо з перемогою та бажаємо розвивати своє мистецтво і досягати успіхів в подальшому. Також за зайняте 3-тє місце нагороджено Шерстобітову Наталію Сергіївну, ученицю 10 класу Новоолександрівського навчально-виховного комплексу.

Висловлюємо подяку Євгену Гончарову за транспортну доставку учасників конкурсу та фотовідеозйомку.