Обласна онлайн-нарада

09.05.2023 в 17:19

Голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ, разом із заступником голови райдержадміністрації Олександром ФОМЕНКОМ та начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторією ЮРЧЕНКО взяли участь в нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії КОСТЮНІНОЇ з питання організації взаємодії з виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2023 року № 438 «Деякі питання організації забезпечення соціальними послугами з догляду та медичними послугами потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які їх потребують».
Під час заходу обговорили механізм надання соціальної послуги з догляду і медичних послуг, а також щодо взаємодії Пенсійного фонду України (як установи, відповідальної за виконання функцій соціального захисту осіб, застрахованих за загальнообовʼязковим державним соціальним страхуванням) та територіальної громади, в якій перебувають потерпілі на виробництві.