Обласна нарада щодо опалювального сезону на Донеччині.

07.07.2022 в 17:00

Голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Андрій Бондаренко, разом із першим заступником Володимиром Замотаєвим та начальником відділу комунального господарства та архітектури Вікторією Гетьманською взяли участь в обласній нараді під головуванням голови ДонОДА, начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка щодо опалювального сезону на Донеччині.

«Розуміємо, що до завершення бойових дій неможливо відновити газопостачання в області, тому котельні мають працювати на інших ресурсах. До понеділка підготуємо пропозиції щодо закупівлі нового обладнання та його кількості. Кожен має чітко усвідомити: в період опалювального сезону в області має залишитися якнайменше людей. До суботи місцева влада надасть прогнозовані розрахунки кількості населення: скільки встигнемо евакуювати і скільки залишиться.», зазначив Павло Кириленко

Свої пропозиції надали також і енергетики: врахуємо це в роботі. Ситуація на Донеччині складна. Попереду – безліч викликів.