Нові  призначення  в  Покровській  райдержадміністрації

19.05.2021 в 18:43

19  травня  2021 року  в  залі засідання  Покровської  райдержадміністрації   голова  райдержадміністрації  Андрій  Бондаренко офіційно  представив  колективу  заступника  голови  райдержадміністрації Володимира Колосова та Надію  Масло, яка  тепер  буде  вирішувати  питання  взаємодії з  органами  місцевого  самоврядування. Відзначимо, що раніше Володимир Павлович очолював Красноармійський міський відділ міліції, полковник міліції у відставці, Надія  Анатоліївна працювала  на керівних  посадах  в райдержадміністрації  та  районній  раді. Очільник  району  зазначив,  що їх  життєвий  досвід  та досвід роботи  на  керівних посадах сприятиме вирішенню нагальних  питань  великого  Покровського району. Зі словами  вітання  та  подальшої  співпраці  звернулись перший  заступник голови райдержадміністрації  Сергій  Новіков,  голова  Покровської  районної  ради  Юрій  Ключка та заступник голови районної  ради Юрій Середа.