На території Гришинської сільської ради відбувся Відкритий Чемпіонат Покровського району з велокросу-шоссе

28.08.2019 в 9:42

24 серпня 2019 року на території Гришинської сільської ради відбувся Відкритий Чемпіонат Покровського району з велокросу-шоссе. В якому прийняли участь 50 учасників зсел Покровського, Добропільського, районів та міст Покровськ, Мирноград, Добропілля. Організаторами спортивного заходу стали Покровська райдержадміністрація та Покровська райрада, районна організація ФСТ “Колос”, велоклуб “Темп” та спонсори заходу. Всі переможці були нагороджені медалями та грамотами за рахунок коштів районної програми розвитку фізичної культури та спорту в Покровському районі та призами і частуванням запашним пловом від спонсорів і меценатів.