Міжнародний день волонтера

05.12.2022 в 8:00

Шановні волонтери!
Сердечно вітаємо Вас з Міжнародним днем волонтера!
Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
Українські волонтери на сьогоднішній день це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою. Справжню ціну волонтерам тепер знають всі, особливо наші військовослужбовці, які захищають країну. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили відчувають постійну надійну підтримку і турботу.
Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.
Бажаємо Вам та вашим родинам миру та злагоди, добробуту в домівках та міцного здоров’я! Дякуємо за тепло ваших сердець та співпрацю заради майбутнього нашої України!
райдержадміністрація, районна рада