13.07.2021 в 11:41

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проект з цифрової грамотності Дія Цифрова освіта.

Дякуємо за всю інформаційну підтримку національного тестування Цифрограм 2.0. Цифрограм для держслужбовців, вчителів та медичних працівників!

Цей лист ми направили до вас з пропозицією дати зворотний зв’язок щодо ефективності комунікацій про Цифрограм.

Як ви можете допомогти у поширенні інформації про Цифрограм?

1. Розіслати лист з інформацією про нього до структурних підрозділів з рекомендацією скласти тест. Інформуємо, що в кінці року ми оприлюднимо інформацію, скільки людей з кожної області, ОТГ та міста його пройшло. Статистика буде відкрита та буде сформований рейтинг найбільш цифрової грамотної громади та області.
  2. Розмістити інформацію про Цифрограм на профільних сторінках вашої установи в соцмережах та/або на сайті.
  3. Рекомендувати працівникам вашої установи та структурним підрозділам скласти тест.
  4. Запропонувати та втілити власну комунікаційну ініціативу.

Чому Цифрограм корисний для фахівців вашого напрямку?

Тестування допоможе визначити, чи працівники:

• Використовують програмне забезпечення, не витрачаючи час на додаткові інструкції?
  • Вміють відрізняти фейки від правдивих новин?
  • Можуть створювати контент самостійно, щоб не наймати підрядників?
  • Знають, які публікації порушують їхню гідність і права та знають, як поскаржитися на шкідливий контент?
  • Можуть розібратися з проблемою в роботі техніки?

У відповідь на цей лист розкажіть нам про попереднє поширення інформації, якщо воно вже відбувалося. Ми раді пишатися результатами разом з вами! Крім того, статистика дуже важлива для нас ще й тому, що завдяки їй ми розуміємо, наскільки ефективні впроваджувані інструменти.

У форматі невеликого звіту, будь ласка, розкажіть:

• До яких структурних підрозділів надсилали листи раніше?
  • Які з них відгукнулися скласти тестування?
  • Чи поширювали ви цю інформацію у власних соцмережах?
  • Додаткові деталі, які вважаєте важливими.

Якщо ви бажаєте отримувати статистику рівня Цифрової грамотності ваших співробітників. Для цього потрібно:

• Поширити інформацію по всіх каналах вашої комунікації про Цифрограм.
  • В полі «Я працюю в компанії/сфері» написати назву вашої установи без лапок, наприклад, Міністерство цифрової трансформації. Головне, щоб назва установи була узгоджена з усіма працівниками. Якщо назви будуть різні, ми не зможемо надати вам якісну статистику;
  • Надсилати нам не частіше раз на 3 місяці запит для отримання статистики по вашій установі шляхом відправлення офіційного листа на Міністерство через систему електронного документообігу.