Медичними працівниками Покровського району прийнято участь у нараді-навчанні

11.09.2019 в 13:28

10 вересня 2019 року у місті Покровську за участю лікаря-фтизіатра Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування Сороки Тетяни Іванівни проведено  навчання та щорічне тестування середнього медичного персоналу комунального комерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  на знання проведення проб Манту, за результатами якого були видані сертифікати дозволу на проведення туберкулінодіагностики у дітей 4-14 років.

Після завершення навчання з фельдшерами та сімейними медичними сестрами амбулаторій та фельдшерських пунктів  Покровського району було обговорено поточні робочі питання задля забезпечення належної життєдіяльності закладів охорони здоров’я району.