Інформування громадян з питань пенсійного забезпечення в смт Удачне

11.04.2019 в 8:28

11 квітня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в агентському пункті Удачненської селищної ради.

Головний спеціаліст розповіла про перерахунок пенсій в березні та квітні 2019 року, монетизацію субсидій, порядок призначення пенсій, залежність їх розміру від величини заробітку, суми сплачених внесків та тривалості страхового стажу.

Фахівець фонду звернула увагу громадян на доцільність завчасного подання документів, необхідних для призначення пенсії, запропонувавала громадянам виготовляти електронні пенсійні посвідчення, які є платіжними картками і дозволяють повноцінно користуватися всіма державними електронними сервісами.

Також Олена Карабанова зауважила, що за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України можна відстежувати персональні дані щодо сум нарахованого заробітку, сплачених внесків та тривалості зарахованого стажу.