Інформаційна кампанія щодо змін у пенсійному законодавстві в 2019 році та монетизації субсидій

15.04.2019 в 14:48

15 квітня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в Гродівській селищній раді.

Олена Карабанова розповіла про зміни в пенсійному забезпеченн, порядок призначення та перерахунок  пенсій в квіті поточного року, виплату субсидій в грошовій формі, залежність розміру пенсії від величини заробітку, суми сплачених внесків та тривалості страхового стажу, порядок відкриття поточних рахунків в банківських установах, яке відрізняється зручністю, надійністю та сервісами обслуговування.

Головний спеціаліст  акцентувала увагу на можливості зареєструватися на Веб – порталі Пенсійного фонду України, де в режимі «он-лайн» можна з мінімальною витратою часу отримати інформацію про нараховану заробітну плату, набутий страховий стаж та сплачені внески і таким чином контролювати дані, що впливають на розмір майбутньої пенсії.

Покровського

об’єднаного управління