Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

12.09.2022 в 14:33

Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області запрошує на державну службу економістів, юристів, комп’ютерників для роботи у всіх областях України!

Вас очікує цікава робота, професійний розвиток, стабільна заробітна плата, а також соціальний пакет – відпустка, лікарняний тощо.

Довідки за телефонами: 095-366-60-19, 050-159-21-83.

Відбудеться “Пряма телефонна лінія” заступника начальника Головного управління – начальника управління обслуговування громадян Олексія Вікторовича ФЕДЧЕНКА

3 вересня 2022 року з 10.00 до 11.00 відбудеться “Пряма телефонна лінія” заступника начальника Головного управління – начальника управління обслуговування громадян Олексія Вікторовича ФЕДЧЕНКА.

Надалі, «Пряма лінія» Олексія ФЕДЧЕНКА проводитиметься у кожний другий вівторок місяця за телефоном (068) 868 65 66

Актуально для наших захисників

Як дізнатися про формування е-лікарняного

Підписуйтесь на офіційний телеграм-канал Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області