Інформація з питань пенсійного забезпечення громадян та діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

10.02.2023 в 11:25

09 лютого 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області, згідно із затвердженим графіком, продовжено фінансування пенсій лютого для пенсіонерів області.

На пенсійні виплати спрямовано 1921,1 млн грн.

Пенсії через банківські установи профінансовано по 10 лютого включно.

Пенсії через відділення поштового зв’язку профінансовано по 17 лютого включно.

Пенсії військовослужбовців профінансовано в повному обсязі.

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #фінансування #пенсія #Донеччина #виплати #ВПО

09 лютого 2023 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області профінансовано страхові виплати внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

На виплати за соціальним страхуванням спрямовано 202,6 млн грн (в тому числі 7,5 млн грн на оплату лікарняних).

#ГоловнеуправлінняПенсійногофондуУкраїнивДонецькійобласті #фінансування #страховівиплати #Донеччина #виплати #ВПО

Запитували – відповідаємо?

Чи можуть претендувати на субсидію громадяни, які мають у власності автомобілі?

Відповідаємо: Так, можуть, але за певних умов: якщо особа зі складу домогосподарства, або член сім’ї особи з домогосподарства має один транспортний засіб (крім мопедів, причепа), з року випуску якого минуло більше ніж 5 років, або ж кілька автомобілів старших за 15-річний вік.

Якщо ж конкретний член одного домогосподарства має у власності принаймні один транспортний засіб, з моменту випуску якого не пройшло п’яти років або два чи більше автомобілі віком до 15 років, то субсидія в такому випадку не призначається.

ДО УВАГИ СУБСИДІАНТІВ: зміни (виникнення обставин), про які необхідно повідомити органи Пенсійного фонду протягом 30 днів

Результати оцифрування трудових книжок

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ, ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ

10.02.2023 на території Донецької області працюватимуть наступні поштові відділення, де можливо отримати пенсійні виплати, субсидії, пільги та страхові виплати.

Перелік за посиланням – http://surl.li/eugzw.