Інформація щодо об’єкта малої приватизації – окреме майно – будівля телефонної станції літ. А-1 загальною площею 91,9 кв. м.

18.02.2022 в 12:42

Місцезнаходження: Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с. Урожайне, вул. Поштова, 1.

Балансоутримувач: ПАТ «МАКСТРОЙ» (код за ЄДРПОУ 05394759)

Відомості про земельну ділянку – відсутні.

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі РгоZorro.Продажі – 24.02.2022

Стартова ціна об’єкта для:

– аукціону з умовами – 60700,00 грн. (без урахування ПДВ);

– аукціону із зниженням стартової ціни – 30350,00 грн. (без урахування ПДВ);

– аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 30350,00 грн. (без урахування ПДВ).На остаточну ціну продажу нараховується ПДВ.

Умови продажу:

Покупець об’єкта приватизації протягом 30 календарних днів з моменту переходу права власності на об’єкт приватизації зобов’язаний компенсувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях витрати, понесені регіональним відділенням на оплату послуг суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки об’єкта малої приватизації – окремого майна – будівлі телефонної станції літ. А-1 загальною площею 91,9 кв. м, за адресою: Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с. Урожайне, вул. Поштова, 1, на рахунок Регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях (буде зазначено у договорі купівлі-продажу) у сумі 3990,00 (три тисячі дев’ятсот дев’яносто гривень 00 копійок) гривень (без урахування ПДВ).

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Гніденко В.О., тел. (057) 700-03-14, donetsk@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації за посиланням: https://privatization.gov.ua/product/privatization-budivla-telefonnoi-stancii-lit-a-1-zagal-nou-ploseu-91-9-kv-m/