Інформація щодо об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва – медсанчастина-поліклініка, за адресою: Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Радіна М.В., 2

12.08.2021 в 14:01

Місцезнаходження: Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Радіна М.В., 2.

Найменування балансоутримувача: відсутній.

Рівень будівельної готовності: 19 відсотків.

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі РгоZorro.Продажі – 20 серпня 2021р

Стартова ціна продажу – 655 600,00 гривень (на ціну продажу по результатам аукціону нараховується ПДВ згідно чинного законодавства).

Умови продажу:

– Покупець зобов’язаний протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу компенсувати  Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях витрати, понесені на оплату послуг суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки об’єкта малої приватизації – об’єкта незавершеного будівництва – медсанчастина-поліклініка, за адресою:Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Радіна М.В., 2, у розмірі 7000,00 грн. (сім тисяч гривень 00 копійок) (без урахування ПДВ).

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Гніденко В.О., тел. (057) 700-03-14, donetsk@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації за посиланням: