Лікарями закладів охорони здоров’я Покровського району прийнято участь у тренінгу-практикумі

13.09.2019 в 15:09

Лікарями закладів охорони здоров’ я Покровського району прийнято участь у тренінгу-практикумі

З метою забезпечення свого безперервного професійного розвитку головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Інною Оніпко та сімейним лікарем Новоекономічної амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тетяною Волковою прийнято участь у тренінгу-практикумі на тему «Імплементація міжнародних протоколів в практику сімейного лікаря, який відбувся 10 вересня 2019 року у місті Дніпрі .
Лекції читали провідні фахівці України. По завершенні заходу його учасникам було видано відповідні сертифікати.
Для лікарів участь у таких заходах – це розвиток, що дозволить їм бути компетентними та конкурентноспроможними на ринку праці фахівцями, а для їх пацієнтів- можливість отримати якісну медичну допомогу.