ГОЛОВИ РАЙОННИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ ТА РАЙОННИХ РАД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДВІДАЛИ ПОКРОВСЬКИЙ РАЙОН.

25.11.2021 в 13:50
Зустріли гостей голова Покровської райдержадміністрації Андрій БОНДАРЕНКО разом із заступником Володимиром КОЛОСОВИМ та голова Покровської районної ради Юрій КЛЮЧКА разом із заступниками Сергієм САЖКО та Юрієм СЕРЕДОЮ.
Зустріч відбулася в центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка в Покровську.
Далі гості відвідали «Покровський історичний музей» , який є візитною карткою району, в якому зберігаються не тільки унікальні речі, але й історична спадщина Донецької області.
Також гості відвідали та ознайомились з роботою ПРАТ «ШУ «Покровське» найкращого та показникового підприємства-лідеру галузі. Делегація відвідала ППС-3 і спустилась до шахти.
У другій половині дня члени делегації прийняли участь у відкритті стели на в‘їзді у Покровський район зі сторони Курахівської ОТГ.
Наступним пунктом маршруту була екскурсія по Курахівській ТЕС ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» – це потужна енергогенеруюча компанія, яка виробляє електричну та теплову енергію для потреб східних регіонів України.