Голова Покровської райдержадміністрації Андрій БОНДАРЕНКО взяв участь у засіданні колегії Донецької обласної державної адміністрації.

29.01.2022 в 19:17

На початку засідання голова Донецької облдержадміністрації Павло КИРИЛЕНКО представив нового заступника голови облдержадміністрації питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Максима САНДИГУ.

Начальник управління містобудування та архітектури Василь ТЕКЛЮК доповів про виконання обласного Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2017-2021 роки на території Донецької області.

За період реалізації Плану заходів всього елементами доступності обладнано 817 будівель соціального та житлово-громадського призначення: 146 об’єктів охорони здоров’я, 90 об’єктів освіти, 63 об’єкти культури, 28 фізкультурно-спортивних споруд, 43 аптеки, 5 об’єктів територіальних підрозділів Пенсійного фонду України, 152 об’єкти торгівлі та обслуговування, 15 фінансових установ, 94 багатоквартирних житлових будинків, де мешкають люди з інвалідністю, 43 будівлі, де розташовані органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, 22 об’єкти соціального захисту населення, 14 об’єктів житлово-комунального господарства, 102 об’єкти іншого призначення.