Голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондаренко прийняв  участь у першому  засіданні палати  місцевих влад  Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України,  яке відбулося 03.06.2021 року у Хмельницькому за участі  Голови держави Володимира Зеленського.

04.06.2021 в 14:52

В залі засідань Покровської  райдержадміністрації  в онлайновому   режимі долучились  до  даного  заходу  заступник голови райдержадміністрації Володимир Колосов, заступник  голови  Покровської районної  ради  Сергій  Сажко, заступник  голови Покровської  районної  ради  Юрій Середа, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Рогоза  та  14  голів   міських та селищних рад територіальних  громад Покровського району.

На першому засіданні обговорили найбільш гострі питання, пов’язані, зокрема, із реформою децентралізації: способи наповнення районних бюджетів, екологічну безпеку регіонів, систему архітектурно-будівельного контролю у містах, інноваційний розвиток громад.