Фахівці Покровського УПФУ продовжують активну інформаційну кампанію щодо роз’яснення змін у пенсійному забезпеченні

09.04.2019 в 8:19

08 квітня 2019 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Карабанова провела виїзний прийом громадян в агентському пункті Срібнянської сільської ради.

Питання, які піднімали громадяни, стосувалися вимог до страхового стажу при призначенні пенсії за віком, переваг отримання пенсій через банківські установи, перерахунок пенсій з 01 квітня 2019 року, монетизації субсидій, розмірами пенсійних виплат, зарахування періодів страхового стажу, дострокового виходу на пенсію пільгових категорій населення, фінансування пенсійних виплат.

Також Олена Карабанова під час роботи інформувала присутніх про онлайн-сервіси, що впроваджені та активно використовуються Пенсійним фондом України, серед іншого – щодо Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, який надає можливість за необхідності швидко отримати довідки про страховий стаж чи про розмір пенсії, дані про сплату страхових внесків, а також актуальну інформацію про зміни у пенсійному законодавстві.