Дорогі учні, педагоги, батьки!

01.09.2020 в 8:11

1 вересня – свято завжди особливо урочисте і хвилююче, адже саме воно означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Тож нехай цей навчальний рік буде цікавим та відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе та світу. З нагоди свята бажаю вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, невичерпної енергії та успіхів у навчанні!

райдержадміністрація, районна рада