До уваги представників бізнесу

31.03.2023 в 19:27

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва» та експорту разом з Національним проєктом Дія.Бізнес, Центром розвитку інновацій та Advanter Group в межах Ініціативи для відновлення економіки України та у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки
України, Міністерством фінансів України, Державною регуляторною службою України за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, проводить дослідження стану та потреб бізнесу. Опрацьовані результати допоможуть зрозуміти реальний стан і потреби бізнесу в області, вдосконалити/адаптувати/розробити дієві інструменти, програми для відновлення місцевої економіки, а також будуть враховані в роботі відповідних центральних органів влади, робочих груп й донорських організацій.
Для виявлення реального стану та потреб бізнесу в області запрошуємо долучитися до опитування, яке триватиме до 05.04.2023 включно.
Анкета для заповнення за посиланням: https://forms.gle/LNhFbuSA4J5KEeUz6