День пам’яті та примирення

08.05.2023 в 9:05

Шановні земляки! Дорогі ветерани Другої світової війни!
8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і разом з усім світом вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни.
На превеликий жаль, цю знаменну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці воюють з жорстоким і цинічним агресором. У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Перемоги надає нам сил і наснаги!
Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди, благополуччя та Перемоги у війні з російським агресором. Земний уклін всім, хто подарував нам мирний сонячний день тоді, всім – хто захищає Україну сьогодні.
Слава Україні! Слава її героям-захисникам!
Пам’ятаємо, перемагаємо!

райдержадміністрація, районна рада