Дев’яносто! Дожити до цих років непросто.

21.10.2019 в 10:59

20 жовтня 2019 року 90 – ту осінню річницю свого життя зустріла жителька села Калинівка Сергіївської сільської ради Білицька Марія Данилівна. Іменинницю привітали в.о. Сергіївського сільського голови С.А.Купець, працівники Сергіївського ЦКіД, вручили квіти, заспівали пісню – привітання та  подарували теплу ковдру.

Ювілярка  подякувала за вітання гостям та поділилася своїми спогадами.

Життєвий шлях Марії Данилівни  був тернистим. Довелося пережити голодомор 1932-1933 рр., Другу світову війну 1941-1945 рр. Все життя працювала у колгоспі. Народила та виховала двох синів.

Шановна Марія Данилівно!  Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя,  затишку в оселі, люблячих близьких за столом і доброї щирої посмішки на Вашому обличчі.  Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя.