День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2022 в 17:05

14 грудня 2022 року голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ взяв участь у заходах до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які відбулись біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС в смт. Новоекономічне за участю голови Гродівської територіальної громади Володимира РУДЕНКА, представників органів місцевого самоврядування, керівників закладів, депутатів та чорнобильців, які стали учасниками мітингу «Пекельний вогонь Чорнобиля». У своєму зверненні до присутніх, Володимир ЗАМОТАЄВ зауважив, що у Покровському районі проживає 895 ліквідаторів наслідків катастрофи на ЧАЕС, 79 вдов померлих чорнобильців. Голова висловив найщиріші слова вдячності причетним до цієї події: «Доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.
Україна і весь світ з острахом спостерігають за подіями сьогодення. Адже це страшно — вдруге пережити катастрофу подібного масштабу. Проте ми маємо з оптимізмом дивитися у майбутнє, вчитися на помилках, зробити все можливе, аби подібне не повторилося, берегти тих, хто жертвував своїм життям, здоров’ям, рятуючи світ». Володимир РУДЕНКО вручив жителям громади, які мають статус ліквідаторів, грошову допомогу та продуктові набори і подякував за їх мужність та силу духу. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятника.
Віримо, що російський ядерний шантаж, як і Чорнобильська катастрофа, залишиться у минулому.
Пам’ятаємо. Переможемо!