09.11.2022 в 9:30

Вибачте цей текст доступний тільки в “Англійська”.

Шановні земляки!
Вітаємо вас з Днем української писемності та мови. Мова українського народу – основа єдності всієї держави і духовна гарантія майбутнього.
Багатство мови зберігається у незліченній кількості чудових українських пісень, у думах і казках, у віршах і творах, у живій розмовній мові. Наше завдання – берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не забувати та щиро любити.
Варто пам’ятати, що грамотно володіти державною мовою – це обов’язок справжніх українців, які вболівають за державу, за її цілісність і духовну міць.
Вітаємо з Днем української писемності та мови. Бажаємо всім утверджувати рідну мову, дбати, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

райдержадміністрація, районна рада