День створення Товариства Червоного Хреста України

18.04.2023 в 8:59

Шановні земляки!
18 квітня 1918 року було створено Товариство Червоного Хреста України. Товариство Червоного Хреста являє собою гуманітарну добровільну громадську організацію, мета якої – допомога людям, а саме захист здоров’я та життя людей. Червоний Хрест України об’єднує тисячі людей, для яких допомога іншим стала справою всього життя, покликом серця.
Сьогодні, у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України, роль Червоного Хреста безцінна. Низький уклін кожному з представників Червоного Хреста за врятовані долі, за необхідну допомогу нашим співвітчизникам у цей скрутний для України час.
Зичимо усім доброчинцям, благодійникам, активістам, волонтерам Товариства Червоного Хреста України міцного здоров’я, злагоди, благополуччя, наснаги у нелегкій праці та натхнення на добрі справи.

райдержадміністрація, районна рада