День працівників ветеринарної медицини

08.08.2021 в 8:10

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Ви – представники благородної та почесної професії, адже не дарма кажуть, що медичний лікар лікує людину, а ветеринарний – людство. Завдяки вашій сумлінній праці, відданості обраній справі епізоотична ситуація на теренах району та ветеринарно-санітарна безпека – стабільні.
Робота у сфері ветеринарної медицини вимагає любові до світу природи, до тварин, співчуття й особистої відповідальності. І це – далеко не повний перелік якостей, без яких практично не можливо стати лікарем-ветеринаром.
З нагоди професійного свята, бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, родинного затишку, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів! Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається сторицею!
райдержадміністрація, районна рада