День податківця України

02.07.2022 в 8:00

Шановні працівники податкової служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України.

Одне з головних і важливих завдань вашої професійної діяльності – це поповнення бюджетів усіх рівнів. Від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури. Ви забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства, зміцнення фінансової дисципліни.

Високо цінуємо сумлінне ставлення податківців до своїх обов’язків, роботу із забезпечення стійкого зростання надходжень податкових платежів і зборів, підвищення податкової грамотності населення.

Бажаємо вам подальшого професійного зростання, наполегливості                           і завзятості у вирішенні важливих державних завдань. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку.

райдержадміністрація, районна рада