День Героїв Небесної Сотні

20.02.2023 в 14:34

Голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ прийняв участь в заходах до Дня Героїв Небесної Сотні. В селищі Світле Добропільської громади відбулась акція присвячена Дню Героїв Небесної Сотні. Добропільський край має свій страшний лік в Небесній Сотні. Володимир Наумов, який народився у селі Шевченко того самого дня, коли і Великий Кобзар – 9 березня, загинув у Києві 18 лютого 2014 року. За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України Володимиру Наумову було посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».
На заході були присутні заступниця начальника Донецької обласної військової адміністрації Юлія Костюніна, начальник Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв, начальник Добропільської міської військової адміністрації Андрій Бондаренко. Присутні поклали квіти до меморіальної дошки та вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.