День десантно-штурмових військ Збройних Сил України

21.11.2022 в 9:14

Шановні воїни-десантники!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем десантно-штурмових військ Збройних Сил України! Десантно-штурмові війська – легендарні підрозділи Збройних Сил, що виконують найважчі завдання, завжди на вістрі атаки та в епіцентрі бойових зіткнень. Завдяки вашим рішучим та вмілим діям проводяться успішні бойові операції.
Висловлюємо подяку всім воїнам – десантникам за героїзм і вірність військовій присязі. Вічна пам’ять та слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави.
З нагоди професійного свята бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, добробуту, натхнення та здійснення усіх планів і задумів. Нехай горде гасло українського десанту – «Завжди перші» надихає кожного з вас на нові звершення та перемоги, а духовний покровитель Архистратиг Михаїл постійно допомагає у справі ратного служіння Україні.
Слава десантно-штурмовим військам Збройних Сил України!
Слава Україні!

райдержадміністрація,