День Державної Служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

25.05.2022 в 9:00

25 травня відзначається професійне свято – День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запроваджено, враховуючи важливе значення служби для забезпечення національної безпеки, захисту державного суверенітету та інформаційного простору України.

Це свято символізує розвиток власної історії і традицій, зміцнення безпеки країни. Як одна із складових системи управління державою, служба забезпечує її стійкість, захищеність державних електронних інформаційних ресурсів та інфраструктури, створює безпечні умови обігу важливої інформації, успішно реагує на загрози у кіберпросторі, надійно протидіє ворожим технічним розвідкам, підтримує функціонування національного радіочастотного ресурсу.

Щиро вітаємо фахівців  Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України з професійним святом.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, оптимізму і нових, перемог в ім’я України.

райдержадміністрація, районна рада