День архітектури України

01.07.2022 в 8:00

Шановні працівники архітектури!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем архітектури України.

Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Саме від працівників галузі залежить сучасний вигляд нашого рідного краю.

Саме ви розробляєте документацію, визначаєте територію, розміщуєте будівництво житлово-цивільних, виробничих та інших об’єктів, формуючи містобудівні ансамблі і ландшафтні комплекси, зони відпочинку та оздоровлення населення, зберігаючи при цьому пам’ятки архітектури і історії, в такий спосіб аби наша країна мала своє неповторне обличчя. Ваш високий професіоналізм, самовідданість і творча праця сприяє створенню нових архітектурних шедеврів.

Щиро зичимо вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах.  Хай здійсняться всі ваші добрі задуми і наміри, нехай життєва дорога буде щедрою на здобутки!

райдержадміністрація, районна рада